הדרך המהירה והקלה ביותר למציאת עו"ד.
כל עורכי הדין באינדקס מרוכזים במקום אחד וניתן להגיע אליהם תוך מספר שניות.

למה הוקם האתר ?
מטרתו של אינדקס עו"ד להיות כלי עזר שימושי ונוח לתפעול עבור ציבור גולשי האינטרנט המחפשים עו"ד.

מה ניתן למצוא באתר ?
תוכלו למצוא באינדקס עו"ד מגוון רחב של עו"ד המחולקים לפי תחומי התמחות ואזורים בארץ. כמו כן, ניתן למצוא מידע ראשוני ופרטי התקשרות מלאים של עורכי הדין המתאימים לכם ביותר.

אינדקס עו"ד מאגד בתוכו מאמרים ומדריכים מגוונים בתחומי המשפט ומקצוע עריכת הדין, טיפים מקצועיים שימושיים שלא תשמעו באף מקום אחר, המלצות על עו"ד שנכתבו ע"י הגולשים ואפילו בדיחות.

מה מייחד את האתר ?
הגלישה באינדקס היא ללא צורך ברישום מוקדם או בהקשת סיסמא.
אינדקס עו"ד נותן במה שווה למאות משרדי עו"ד ובעיקר לקטנים ולבינוניים שבינהם להציג בפני הגולשים, את שירותיהם, דבר שהיו לבטח מתקשים בו לולא קיומו של אינדקס זה.

בשונה מאינדקסים ומאגרי מידע אחרים באינטרנט, אינדקס עו"ד שלנו מציג בצורה שווה את רשימת עורכי הדין המופיעים בו ובצורה שרירותית מבחינת המיקום בו מופיע כל עורך דין וללא כל אינטרס.

יתרונו הגדול של אינדקס עו"ד בו אתם גולשים כעת, הוא בהיותו בנוי עפ"י כללי האתיקה המשפטית בכל הנוגע לאפשרות פרסום משרדי עורכי דין, כך שכל עו"ד החפץ להופיע באינדקס ולפנות אל
ציבור הגולשים – הלקוחות הפוטנציאליים מבחינתו, יכול לעשות זאת בחופשיות ולהציע את שירותיו מבלי שיעבור כל עבירה אתית של עו"ד.

אינדקס עו"ד הוא כאמור, הכלי היעיל והמהיר ביותר לחיפוש עו"ד ברשת האינטרנט.

הנכם מוזמנים לגלוש להנאתכם באינדקס עו"ד זה ולמצוא את עורך הדין אותו אתם מחפשים לכל מטרה, לקרוא מאמרים ולקבל מידע שימושי בכל נושא משפטי.

גלישה נעימה.