משרד עורכי דין- ד. סקלאר

כנרת 5 | בני ברק | -5166505- 077   


דיני הגירה בין לאומית | אזרחויות | דרכונים


לאתר האינטרנט של המשרד לחצו כאן

 

פרטים נוספים

פקס: 72-2159478 0 | office@drsi-law.com


ניתן לקבל שירות בשפות: עברית | אנגלית


המלצות על המשרד | פס"ד/מאמרים של המשרד

פרופיל המשרד

משרד עורכי דין ד. סקלאר הינו משרד עורכי דין המתמחה בדיני הגירה בין לאומי. המשרד נוסד בשנת 2005, על ידי עורכת-דין דליה סקלאר, שהינה בוגרת בית הספר למשפטים באוניברסיטת מנצ'סטר, חברה לשכת עוה"ד הישראלית וחברה לשכת האנגלית, וחברה בועדת הסחר של לשכת התעשייה ומסחר ישראל, בריטניה ובאיגוד עוה"ד המתמחים בהגירה בבריטניה.

לקוחות המשרד זוכים לטיפול אישי, ממוקד ומקצועי, המאופיין באדיבות, חריצות ודבקות במשימה, תוך הפעלת אמות מידה מקצועיות מחמירות. המשרד, הממוקם במתחם העסקי החדש של בני ברק BBC BUSINESS CENTER, פועל ללא מגבלות גיאוגרפיות, ומייצג לקוחות מישראל ומרחבי העולם, וחשוב לנו להדגיש כי שפת האם של כל עובדי המשרד היא אנגלית.

תחומי העיסוק של המשרד

תחום ההתמחות הייחודי של משרדנו, הינו סיוע משפטי ממוקד, מקצועי ופרטני בתהליכי הגירה שונים למגוון מדינות, ובעיקרן בבריטניה ובארה"ב. משרדנו מציע שירותים מגוונים בתחום ההגירה, לרבות אשרות עבודה ושהייה שונות לפרטים ותאגידים, הקמת חברות זרות ורכישת חברות בעלות ותק, התאזרחות ונושאים אחרים הקשורים באזרחויות זרות, זכאות וקבלת דרכונים שניים, ולמעשה מספק משרדנו פתרונות בכל בעיה המתעוררת, הקשורה לנושאי הגירה בינלאומית.

משרדנו מסוגל לתת מענה בהיבטי מס שונים, באמצעות רואי-חשבון מומחים המצויים בקשר צמוד עם המשרד, הממוקמים בלונדון, אשר פועלים לסייע ללקוחות המשרד הזקוקים לשירותים מסוג זה.
משרדנו מייצג חברות זרות על מנת להקים שלוחות בישראל ו/או לאייש תפקידים בכירים בחברות קיימות בישראל.

למשרדנו קשרי שותפות עם משרדי עורכי דין מובילים במדינות שונות, ובהן דומיניקה, פרגוואי ואוסטריה, ומסוגל להעניק שירותים משפטיים מיוחדים גם במדינות אלו. למשרדנו הצלחה רבה בתיווכים בין חברות ישראליות וזרות לבניית שיתוף פעולה. מדיניות משרדנו לשמור על האינטרסים של לקוחותינו בצורה המיטבית.

מדוע אנחנו?

משרדנו מוכר במוסר עבודה גבוה, במקצועיות ללא פשרות ובטיפול האישי לו זוכה כל בקשה. היות שאנו מודעים לחשיבות הרבה של בקשה להגירה או להיתר עבודה, ולמשקל העצום של הצלחה או כשלון בנושאים אלה על חייהם של לקוחותינו - אנו מתייחסים לכל תיק, כאילו מדובר היה בתיק אישי שלנו.

משרדנו מעודכן באופן תמידי בחקיקות הרלוונטיות בכל אחת מהמדינות השונות לגביהן אנו מעניקים את שירותינו, ובעל קשרים בעלי ערך עם גורמים שונים, אשר ביכולתם לסייע להליכי ההגירה.

אנו מודעים לעובדה, כי לכל לקוח ישנם צרכים שונים, ואנו מעניקים לכל אחד מלקוחותינו טיפול ספציפי, בהתאם לצרכיו. הצוות המקצועי והמסור במשרדנו הינו בעל ניסיון רב, ומציע את מלוא הסיוע האפשרי בכל שלב של התהליך, תוך שהוא מעניק תמיכה אישית, אנושית ומקצועית לכל אחד מהלקוחות.